Geçtiğimiz yıl 10 ilde 275 bin izleyici ile buluşan Fanta Fest, bu yaz “Bize Bunlarla Gel sloganıyla”  müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Edis, Güneş ve Ceza ile taşıyacak. Ünlü sanatçılar Edis, Ceza ve Güneş’in sahne alacağı Fanta Fest’in sekizinci durağı 2 Eylül Cumartesi günü Samsun olacak.

16 Ağustos-6 Eylül tarihleri arasında toplam 10 şehirde yüz binlerce müzikseverin katılımıyla gerçekleşecek olan Fanta Fest, müzik ve eğlenceyle dolu programı ile gençleri eşsiz bir festival deneyimi altında buluşturacak.

Fanta Fest, aynı zamanda Türk Eğitim Vakfı (TEV) aracılığı ile depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs desteği de sağlayacak.

fanta-fest-coskusu-samsundaFanta Fest’in merakla beklenen rotası

Türkiye’nin sevilen sanatçıları Edis,Güneş ve Ceza’nın festival katılımcılarını şarkılarıyla müziğe doyuracağı Fanta Fest, Bursa sonrasında sırasıyla İzmir(19 Ağustos), Denizli(21 Ağustos), Antalya (23 Ağustos),Adana (26 Ağustos), Gaziantep (29 Ağustos), Kayseri(31Ağustos),Samsun (2 Eylül), Ankara (4 Eylül) ve Kocaeli (6 Eylül) illeriyle devam edecek.   

Fanta Fest bileti Daha Daha’da 

Daha Daha uygulamasında biriken 2.000 Fanta puanla bilet kazanma fırsatını yakalayan herkese açık olacak Fanta Fest; müzik, eğlence ve atıştırmalık dünyasını gençlerle interaktif şekilde buluşturacak.