SEVDA BAYAN KUAFÖRÜ
KUPA KUNDURA

HPN HİPNOZ AKADEMİ TÜRKIYE´DE FAALİYETE BAŞLADI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
HPN HİPNOZ AKADEMİ TÜRKIYE´DE FAALİYETE BAŞLADI
Almanya ve Avrupa`nın pek çok şehrinde uzun yıllardır faaliyet gösteren HPN Hipnoz Akademi daha çok kişiye ulaşmak ve yeni bir ufuk açmak için Türkiye´de!..

HPN Akademie; Deutscher Verband für Hypnose ve NGH; National Guild of Hypnotists üyesidir.  CERTURIA Certification Germany,  AZAV tarafından denetlenmiş ve 12.08.2016 tarihinde DIN EN ISO 9001:2008 kalite belgesi ile ödüllendirilmiştir. Aynı zamanda, Verband Freier Psychoterapeuten, Heilpraktiker für Psychotherapie und Psychologischer Berater e. V. üyesidir.

Şirketleri ve bireyleri verdiği eğitimlerle bilinçlendirerek bir üst seviyeye taşıyan HPN Akademi’nin Türkiye eğitim programı belli oldu. Şimdiye kadar 400 den fazla kişiye Hipnoz uzmanı sertifikası veren HPN Akademi, bünyesinde 11 Hipnoz eğitmeni ve 4 Eğitim Denetmenini de barındırmaktadır. Almanya'da çeşitli programlar da sağlık kasalarına ile iş ve işçi bulma kurumlarına projeler sunmaktadır. HPN Akademi birçok alanda gönüllü olarak başarılı çalışmalar ve seanslar yaparak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmiştir.

HPN Akademi başarı ile aktif olduğu ve pek çok sorunu sadece tek seansta çözdüğü terapi alanlarından bazıları: Sigara, Alkol ve her türlü bağımlılıktan kurtulmak, Kilo Kontrolü, Fobiler, Stres ve Burnout vb.

HPN Hipnoz Akademi kurucusu Ahmet Ünal, eğitimini München'de tamamlamıştır. Aile danışmanı olarak uzun yıllar devlet kurumlarında engelli ve sorunlu çocuklarla çalıştıktan sonra HPN Akademiyi kurarak eğitim vermeye, hipnoz uzmanları ve eğitmenler yetiştirmeye başladı.

Başta Almanya olmak üzere, Hollanda, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Fransa’da kendisine bağlı olarak çalışan hipnoz uzmanları ile aktif olarak faaliyettedir.

17 Subat-28 Şubat tarihleri arasında Ankara, Samsun ve İstanbul´da aşağıda belirtilen tarihlerde ücretsiz bilgilendirme toplantıları düzenleyecektir. İlgilenen ve kendini geliştirmek isteyen “kendinize güvenin, diğerlerini geride bırakın.” sloganı ile tüm halkımız davetlidir.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAFRA’DA YENİ MEZARLIĞA 1500 FİDAN DİKİLECEKÖnceki Haber

BAFRA’DA YENİ MEZARLIĞA 1500 FİDAN DİKİL...

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ,"AB İLE BİR TÜRLÜ NİKAH MASASINDA SONUÇLANMAYAN AŞKIMIZ VAR”Sonraki Haber

BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ,"AB İLE BİR TÜRLÜ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar