admatic yeni
SEVDA BAYAN KUAFÖRÜ
KUPA KUNDURA

Özel Bafra Çözüm Koleji'nden Öğretmenler Gününe Özel Konser

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Özel Bafra Çözüm Koleji Öğretmenler Gününü Konserle Taçlandırdı 

Özel Bafra Çözüm Koleji 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile anlamlı bir etkinliğe imza atarak takdir topladı. 

Özel Bafra Çözüm Koleji ile Bafra Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosunun Bafra Belediyesi Kültür Merkezinde ‘’24 Kasım Öğretmenler Gününe’’ özel konseri büyük ilgi gördü. 

Program Özel Bafra Çözüm Koleji Ortaokulu Müdürü Sibel Koçoğlu ile  Özel Bafra Çözüm Koleji ve Anadolu Kültür Koleji  Genel Koordinatörü Mustafa Kurt’un profesyonelce sunumu ile başladı. 
Bafra Musiki Cemiyetinin Türk Sanat Müziği korusunun birbirinden değerli saz üstatlarının harika müzikleri ,  solistlerinin  muhteşem sesleri ile seslendirdiği şarkılar  davetlileri kah hüzünlendirdi, kah coşturdu.
Bafra Musiki Cemiyetinin Türk Sanat Müziği korusu şefi Faruk Tokgözol’un harika yönetimi ise geceye damgasını vurdu.


Özel Bafra Çözüm Kolejinin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile düzenlediği anlamlı etkinliğe katılım sağlayan davetliler Özel Bafra Çözüm Koleji ve Anadolu Kültür Koleji  Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yılmaz ve ekibini tebrik ederek takdirlerini belirttiler.


Özel Bafra Çözüm Koleji ve Anadolu Kültür Koleji  Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Yılmaz ise konser sonrası yaptığı açıklamada,’’Bizler Özel Bafra Çözüm Koleji ve Anadolu Kültür Koleji olarak sadece eğitim öğretim ile değil sosyal farkındalık projeleri kapsamında, kültürel faaliyetlerle de sesimizi duyurarak örnek olmak istiyoruz. Çözüm Kolejleri ciddi kurumsal yapısı, güçlü yayın desteği, profesyonel öğretmen kadrosu ile yıldızlaşan nesiller yetiştiriyor.
Bu akşam ise Özel Bafra Çözüm Kolejimizin koordinesi  ile Bafra Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği korosuyla anlamlı 24 Kasım Öğretmenler Gününe özgü bir konsere imza atmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Katılım sağlayan herkese teşekkürlerimizi sunmak isteriz.  Bu arada 24 Kasım Öğretmenler Gününü tebrik etmek isterim. 

Biz, Bafra Çözüm Koleji olarak Eğitim hizmet sektöründe faaliyet gösteren okullarımızın bugün olduğu gibi gelecekte de var olabilmesi, eğitim kalitesini ve hizmetlerini devamlı artırabilmesi ve daha güçlü bir yapıya sahip olabilmesi amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bizler ÇÖZÜM KOLEJİ olarak, Öğrencilerimize hayata dokunmayı, okumayı, kavramayı ve nihayet yorumlamayı öğretiyoruz. Böylece onların hayatın akışı içinde kimlik sahibi bir birey olarak durabilmelerini sağlamayı amaçlıyoruz. Öğrencilerimizin; saygın, başarılı, birden çok dili konuşabilen, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle ilgilenen, yaşayacakları zamanın bilgi ve becerileriyle donanmış yeniliklerin nesnesi değil; öznesi olan bireyler olmalarını aynı zamanda hoşgörü, tevazu, adalet, paylaşım, yardımlaşma gibi değerlerle donanmalarını kısaca, öğrencilerimizin bilgi ve irfanla yıldızlaşmalarını hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ, Medeniyet şuuruna sahip, geleceği kuracak nesiller yetiştiren ve dünyaya esin kaynağı olan bir okul olmaktır.
MİSYONUMUZ, Ülkesinin ve insanlığın geleceği ile ilgili sorumluluk hisseden, özgüveni gelişmiş, yüksek bir kültüre ve ahlaka sahip olmanın yanı sıra kendi medeniyet perspektifinden hareketle evrensel normlar üretebilen, temel insani değerlere sahip, hayatı ve olayları sorgulayıp kendi çıkarımlarını oluşturabilen, sanatsal ve sportif etkinliklerde bulunabilen, teknolojik gelişmelere yön verebilen ve yabancı dillerde etkin iletişim kurabilen mutlu ve erdemli bireyler yetiştirmektir.’’diyerek sözlerini tamamladı. 
Programa Bafra Belediye Başkan vekili Murat Cevahir, Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol, Bafra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aytaç Akın, Bafra Musiki Cemiyeti Başkanı Hüseyin Asan, CHP Bafra İlçe Başkanı Vahit Perçin,. MHP Bafra İlçe Başkanı Barbaros Turna, Anadolu Kültür Koleji Müdürü Zübeyde Başol, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ile çok sayıda musiki sever ve davetliler katıldı.

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
2000 model Renault Kangoo marka otomobil icradan satılıktırÖnceki Haber

2000 model Renault Kangoo marka otomobil...

SASKİ Genel Kurulu Komisyon ToplantısıSonraki Haber

SASKİ Genel Kurulu Komisyon Toplantısı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar
Admatic reklam 1