medi bafra
sol
sağ

Samsun Terme'de 176 m2 tarla icradan satılıktır (çoklu satış)

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Samsun Terme'de 176 m2 tarla icradan satılıktır (çoklu satış)
Samsun Terme'de 176 m2 tarla icradan satılıktır (çoklu satış)

T.C.
TERME İCRA DAİRESİ
2018/504 TLMT.

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri Samsun İl, Terme İlçe, 129 Ada, 16 Parsel, KOCAMAN Mahalle/Köy, ÇIRAKLIK Mevkii, TARLA Nolu Bağımsız Bölüm konu parsel taşınmaz 176,17m2 miktarlı olarak Tarla niteliği ile tapuya kayıtlıdır. Keşif tarihi itibari ile fiilen aynı niteliği ile kullanılmakta olduğu görülmüştür. Kadastral yola cepheli değildir. Toprak killi bünyededir. Toprak profili derindir. Topoğrafya düzdür. Taşınmazın bulunduğu mahalde devlet eliyle sulanan arazi bulunmamaktadır. Taşınmaz tarım arazisidir.
HİSSE ÜZERİNDE BEYANLAR: Tamamen ve münhasıran bilfiil tarımsal amaçlı olarak kullanılması ve üzerinde tarımsal amaçlı yapılar ile sürekli ikamet edilen konut bulunması nedeniyle rayiç bedelin yüzde ellisi üzerinden satılan iş bu taşınmazın sonradan farklı amaçla kullanılması halinde, taşınmazın satış tarihi itibarıyla rayiç bedelinin yüzde yetmişi üzerinden hesaplanacak bedel esas alınarak aradaki fark kanunu faizi ile birlikte, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 75. Maddesi uyarınca ve 21/07/1953 tarihli ve 6183 sayılı Amme Alacakları Tahsil Usulu Hakkında Kanun hükümleri gereğince ecrimisil tarh, tahakkuk ve tahsiline ilişkin usullere göre son kayıt malikinden tahsil edilir. Şeklinde belirtme konulacaktır. Ancak taşınmazın sonradan farklı amaçla kullanılması ve belirtilen mali yükümlülüklerin de taşınmazın son maliki tarafından yerine getirilmesi halinde, belirtme idarece kaldırılacaktır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN; https://www.ilan.gov.tr/ilan/732590/emlak/tarla-tarim-arazisi-bag-bahce/samsun-termede-176-m2-tarla-icradan-satiliktir-coklu-satis-


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Samsun Çarşamba'da 1+1 kargir dairenin 2/3 hissesi icradan satılıktır (çoklu satış)Önceki Haber

Samsun Çarşamba'da 1+1 kargir dairenin 2...

Samsun’da uyuşturucu hapla yakalanan 2 kişi adliyeye sevk edildiSonraki Haber

Samsun’da uyuşturucu hapla yakalanan 2 k...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar