31 Mart Yerel Seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Bafra Belediye Başkanı Hamdi Yıldız, Koşu köyü halkına seslenerek, , Siyaset baronlarının oyunlarını bozmak için adayım’ dedi.

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (7)"Siyaset baronlarının oyunlarını bozmak için buradayım"
31 Mart Yerel Seçimler kapsamında ziyaretlerine devam eden İYİ Parti Bafra Belediye Başkanı adayı Hamdi Yıldız, Koşu köyü halkına seslendi. Yıldız, siyasette etkili olan baronların oyunlarını bozmak için aday olduğunu ifade etti. Koşu köyü sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada, "Siyaset baronlarının oyunlarını bozmak için buradayım" diyerek kararlılığını vurguladı.

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (6)Yıldız, Bafra'nın kalkınması ve halkın refahı için mücadele edecegim
Yıldız, Bafra'nın kalkınması ve halkın refahı için mücadele edeceğini belirtti. Halkın sorunlarını dinleyip çözüm bulma sözü veren Yıldız, şeffaf ve adil bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğini vurguladı.
İYİ Parti'nin adayı olarak halkın güvenini kazanmak için çalıştığını ifade eden Yıldız, Koşu köyü halkının desteğine ihtiyacı olduğunu dile getirdi. Siyasetteki kirliliği temizleyerek şeffaf bir yönetim anlayışını benimseyen Yıldız, halkın beklentilerini karşılamak için elinden geleni yapacağını söyledi.

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (5)Siyaset arenasında yeni bir dönem başlayacak
Hamdi Yıldız'ın sözleri, siyaset arenasında yeni bir dönemin başlayacağına dair umutları arttırdı. İYİ Parti'nin adayı olarak vatandaşların güvenini kazanmak için samimi çabalar sarf eden Yıldız, Koşu köyü halkının desteğiyle siyasetin kaderini değiştirmeye kararlı görünüyor.

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (3)

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (4)

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (1)

Hamdi Yıldız, Siyaset Baronlarının Oyunlarını Bozmak Için Adayım (2)

Kaynak: Mehmet ÜNLÜ