31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri için partiler adaylarını açıklamaya başladı. Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı olarak ta mevcut başkan Hamit Kılıç resmi olarak açıklandı. 

Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığına geldiğinde partililer tarafından karşılandı.
Ak Parti Bafra İlçe Başkanlığına gelen Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç Ak Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse tarafından cep telefonundan aranarak Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adaylığı resmi olarak hayırlı olsun dileklerini sundu.
Cumhur İttifakı Bafra Belediye Başkan Adayı Hamit Kılıç ise yaptığı açıklamada,’’ Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Bafra’mızda bir kez daha tarih yazmak, bir dönem daha hizmetkar olmak için aday gösterildik.
Bafralı hemşerilerimize hizmet etme sorumluluğunu AK Parti İl Başkanımız Mehmet Köse tarafından tarafımıza tevdi edilmiştir.
Adaylığımız Bafra’mıza ve Cumhur İttifakı’mıza hayırlı olsun.
Türkiye Yüzyılı şehirleri için Hazırız Kararlıyız.’’ diyerek sözlerini tamamladı.hamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-001.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-002.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-003.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-004.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-005.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-006.jpghamit-kilic-baskan-resmen-cumhur-ittifaki-bafra-belediye-baskan-adayi-olarak-aciklandi-007.jpg

Kaynak: Arzu VURAL