İrem Özdemir Dülekçayır ve Kerem Dülekçayır çifti  mutluluk dolu yıllara yelken açtılar Foto Galeri: İrem Özdemir Dülekçayır ve Kerem Dülekçayır çifti mutluluk dolu yıllara yelken açtılar

Fatma Özdemir - Bafra Barış Medya Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Abdullah Özdemir’in kızı FLORMAR Genel Merkezi Muhasebe Uzman Yardımcısı İrem Özdemir Dülekçayır  ile Fatma Dilekçayır -Necmi Dilekçayır’ın Oğlu ASCOT SCİENCE Moleküler Biyalog / İstanbul Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Klinik Araştırma Görevlisi Kerem Dülekçayır ile Bafra Duru Davet ve Toplantı Salonunda yapılan muhteşem bir düğünle dünya evine girerek mutluluk dolu yıllara yelken açtılar.

Genç çiftler İrem Özdemir Dülekçayır &Kerem Dülekçayır geleceklerinin ışıltılı geçmesi için düğün salonuna meşalelerle , konfetiler ve alkışlar içinde girdiler.

Genç çift, ilk dansları yaptıktan sonra davetlilerle birlikte gönüllerince eğlenirken kendileri için özel olarak tatlı bir yaşam için hazırlanan pastayı birlikte kestiler.

Davetliler genç çiftleri hem tebrik etmek, hem de takılarını takmak için uzun kuyruk oluşturdular.
Mutluluklarını sevenleri ile paylaşan genç çiftler gece boyunca gönüllerince doyasıya eğlendi. 

Bafra Duru Davet ve Toplantı Salonunu adeta çiçek bahçesine dönüşmüştü.

Bafra Duru Davet ve Toplantı Salonu işletme müdürü Metin Erol ve ekibinin muhteşem organizesi düğün merasimine katılan protokol üyeleri ve davetliler tarafından takdirle karşılandı.

Düğün merasimi anı fotoğraflarının çekimi ile sona erdi.

Özdemir ve Dilekçayır  aileleri adına teşekkür eden   Bafra Barış Medya Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Abdullah Özdemir Özdemir ve Dilekçayır aileleri adına evlatlarımız İrem Özdemir Dülekçayır &Kerem Dülekçayır’ın   düğün merasimine katılarak bizleri oldukça mutlu eden tüm davetlilere teşekkür etmek isteriz. Türk milletinin kültüründe evlilik müessesesi çok özel bir yer tutmaktadır. Bu bakımdan bu iki evladımızın kurdukları yuvanın millet ve memleket için, kendileri ve ailelerimiz için hayırlar getirmesini diliyoruz. Çok duyguluyuz. Allah’ım tüm anne ve babalara böyle bir mutluluk nasip etsin. ‘’diyerek duygularını belirttiler. 

Düğün merasimine Ak Parti Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Samsun Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Tekin Balcı,Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve yönetim kurulu üyeleri, Bafra Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Erol ve yönetim kurulu üyeleri,  Bafra Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Osman Tosuner ve yönetim kurulu üyeleri, Eski Bafra İlçe Müftüsü, İstanbul Kağıthane İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, Bafra Kızılırmak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Yılmaz ve yönetim kurulu, Oda Başkanları, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Haluk Bülbül, Ak Parti Samsun İl Başkan Yardımcısı Tuncay Yurduseven,  Trakya Tekirdağ Samsun Dernekleri Federasyonu (TESDEF) Genel Başkanı ve HASACARLAR İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Acar,  İstanbul Samsun Yakakent Dernekler Federasyonu Başkanı Dursun Şahin, İstanbul Genç Bafralılar Derneği yönetim kurulu üyesi Abdullah Çakır, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı İbrahim Semiz ve yönetim kurulu üyeleri , MHP Bafra İlçe bir önceki dönem  başkanı Barbaros Turna ve yönetim kurulu üyeleri,  Yeniden Refah Partisi Bafra İlçe Başkanı Bilal Arslan ve yönetim kurulu üyeleri, Bafra Belediyesi Belediye Meclis Üyeleri, Bafra Belediyesi Birim Müdürleri, Bafra Barış Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Kale ve personeli,  Samsun,Bafra,Alaçam, 19 Mayıs İlçeleri Gazete , İnternet Haber Basın İmtiyaz sahipleri ve basın mensupları, Bafra Gazipaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Varol, Bafra Hacınabi Mahallesi Muhtarı Mustafa Cengiz, Bafra Karaburç Mahallesi Muhtarı Eşref Aşcı, sivil toplum örgütü temsilcileri, Daire Müdürleri, Okul Müdürleri ile çok sayıda davetli katıldı.