Günün erken saatlerinde ziyarete başlayan Maraş'ın köy meydanında halkla samimi sohbeti ile başladı. Vatandaşlarla kişisel olarak Maraş'ta, köylülerin dinleyerek, onlara yönelik projelerini ve vizyonunu anlattı. Özellikle tarım ve hayvancılığın köylülerin iklimlerine değinen Maraş, sürdürülebilir kalkınma ve köylerin farklı konulardaki ilişkilerine değindi.

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (7)
Kasnakçımermer   Köyü'nün yaşlılarıyla da bir araya gelen Maraş, onların deneyimlerinden ve önerilerinden yararlanacaklarını söyledi. Maraş, "Köyümüzün büyükleri için değerli birer danışman. önerilerini, yönetim anlayışımızda önemli bir yer tutmasını" ifade etti.

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (6)
Ziyaretin sonunda Maraş, köy meydanında düzenlenen etkinlikte halka hitap etti. Burada yaptığı konuşmada, "Kasnakçımermer Köyü'nün her bir ferdinin mutluluğu ve performansı için. Birlikte daha güzel bir Atakum inşa ediliyor" dedi.

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (5)
Köy sakinleri, Maraş'ın ziyaretinden gelenlerin huzurunu dile getirerek, böylesine ilgili ve yakın bir adayı ağırlamaktan büyük onur beklemelerini ifade ettiler.

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (3)

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (4)

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (1)

Özlem Maraş'tan Kasnakçımermer Köyü'ne Çıkarma (2)

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ