Hizmete girdiği günden itibaren ziyaretçilerine sunmayı amaçladığı farklı, eğlenceli ve kültürel etkinliklerle her mevsimi keyifli kılmayı hedefleyen Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi, bu kez de sinemaseverlere açık havada film izleme keyfi sunuyor. 

18 - 22  Ağustos tarihleri arasında her gün gerçekleşen etkinlikte sezonun en popüler filmleri her gün farklı bir alternatif ile seyircisiyle buluşuyor. Vizyonda büyük ilgi gören ve güncelliğini hala korumakta olan sinema filmleri meydan alanında kurulan dev sinema perdesinden ücretsiz olarak izletiliyor. 18 Ağustos itibariyle Aslan Kral ile başlayan sinema programı, Top Gun Maverick, Güzel ve Çirkin  filmleri  ile devam etti. 

Etkinlik, 21  Ağustos Pazartesi günü The Croods,  ve son olarak 22 Ağustos Salı günü Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmi ile devam edecek. 

Saat 20:00 itibariyle başlayan ve çocuk, genç, yaşlı tüm kesimlerce severek izlenen bir karmadan oluşturulan film programı; izleyenlere filmlere konu olan bir nostaljiyi yaşatırken, aynı zamanda içerikleri bakımından da sinemaseverlere oldukça keyifli saatler sunmaya devam ediyor. 

Film Gösterim Programı:
21 Ağustos Pazartesi  20:00     : The Croods
22 Ağustos Salı 20:00               :  Örümcek Adam : Eve Dönüş Yok

Ercan ÜSLÜ