Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, “Bugün ne yazık ki çok basit goller yediğimiz için maçı ilk yarıda kaybettik. İlk devre bittikten sonra soyunma odasında oyuncularımla konuştum ve rakibe çok fazla alan verdiğimizi söyledim.  Tabii ki de bazen maçı çeviremiyorsunuz. Yani geri dönüş yapamıyorsunuz.

Markus Gisdol,  Attığımız ilk gol çok geç geldi

Son 5 dakika kala da büyük risk aldık. O riski aldıktan sonra da üçüncü golü kalemizde gördük. Maçı geri çevirmek için ikinci yarıda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sonuçtan ötürü de kesinlikle mutlu değilim ama çok çalışmamız lazım. Bundan sonra da yapmamız gereken bu olacak. 

Yunus o pozisyonda düşünebileceğim belki de en son oyuncuydu

Sağ bek pozisyonunda oynayan Yunus’la alakalı şunu söyleyebilirim, sağ bek pozisyonunda normalde 4 oyuncumuz var ve 4 oyuncumuz da sakat olduğu için Yunus o pozisyonda düşünebileceğim belki de en son oyuncuydu. Elinden gelenin elbette ki en iyisini yapmaya çalıştı. 

Enes Albak bugün iyi iş çıkardı

Bugün olumlu anlamda söyleyebileceğim bir şeylerden bir tanesi de kesinlikle alt yapıdan gelen genç oyuncularımız. Enes Albak bugün iyi iş çıkardı ve göstermiş olduğu performanstan ötürü de mutluyum” ifadelerini kullandı.

Yunus KONCAK

Editör: Yunus Koncak