Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı, Şükrü Neiş beraberinde Yeniden Refah Partisi Bafra İlçe Başkanı Ömer Özen , Yönetim Kurulu Üyeleri ve belediye meclis üyeleri adayları ile birlikte 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler ve belediye başkanlığı seçimleri için ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor

Yeniden Refah Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı, Şükrü Neiş ve beraberindekiler Çatalkaldırım Beşyol  mevkii arasında bulunan esnaf ziyaretlerini yaptıktan sonra akşamda Bafra Başkayalılar Derneğini ziyaret ettiler.
Ziyaretlerin ardından değerlendirme açıklaması yapan Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Neiş,’’ En başta dediğimiz gibi. El ele, Gönül Gönüle olduk, sonuna kadar da hep böyle olacağız. Bugün Çatal Kaldırım mevkii ve civarında siz birbirinden değerli hemşehrilerimiz ve esnaflarımızla bir ve beraber olduk. Bugün devam eden ziyaretlerimiz kapsamında Beşyol, Çilhane mahallemiz ve civarındaki vatandaşlarımızla gönül gönüle olduk. 
Makam odamız geçmişte olduğu gibi girişte ve bizlere hizmet için yetki verdiğiniz andan itibaren her vatandaşımıza sonuna kadar açık olacaktır.

Ayrım yapılmadan, nerde bir eksik varsa vatandaşlarımızla el ele vererek çözemeyeceğimiz hiç bir sorun kalmayacağını bir kez daha 
anlamış olduk. Şahsıma ve arkadaşlarıma gösterilen muhteşem ilgi ve sevgiden ötürü herkese çok teşekkür ediyorum.
Bafra bizim sevdamız. Sevdamız için elimizi taşın altına koyduk.

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ