Yavuz Baran erkekliğe İlk adımını attı. Foto Galeri: Yavuz Baran erkekliğe İlk adımını attı.

Nuran – Seyfettin Tosuner’in biricik oğulları,  Saniye – Hüseyin Şahin ve İsrafiye – Osman Tosuner’in torunları Yavuz Baran erkekliğe ilk adımı attı.

Bafra Davet ve Toplantı Merkezi Gardenya Düğün salonunda düzenlenen Mevlid-i Şerif programında selamlama konuşmasını yapan;  Bafra Ziraat Odası Başkanı Osman TOSUNER  en mutlu günümde torunumun sünnet merasimine hoş geldiniz diyerek, katılımlarınızdan dolayı tüm misafirlere teşekkür  etti. Misafirlerle tek tek ilgilenen Tosuner ailesi misafirlerine ikramlarda bulundu.  Mevlid-i Şerif programında düzenlenen semazen gösterisi büyük ilgiyle izlendi.

Mevlid – i Şerif Pragramına davet edilen fakat katılamayan Çorum Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı teşekkür mesajı  iletti. Vali Tavlı Mesajında; değerlı evladımız Yavuz Baran'ın sünnet merasimine nazik davetiniz için içtenlikle teşekkür ederim. Sizleri tebrik eder, evladımızın gelecek yaşamında sağlık mutluluk ve başarı dolu bir ömür sürmesini diler, tüm davetlilere ve tüm Samsunlu hemşehrilerime selamlarımı sunarım, dedi.

Mevlid – i Şerif programına Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Bafra Kaymakamı Cevdet Ertürkmen, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ak Parti Bafra İlçe Başkanı Av. İbrahim Semiz, İyi parti Bafra İlçe Başkanı Aydoğan Yılmaz, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipoğlu,  Barbaros Turna, mahalle muhtarları ve oda başkanları ile çok sayıda davetli katıldı.

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ