Bafra’da durmadan çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Kılıç,seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde bitirilen,devam eden ve yeni projelar hakkında bilgi vererek, 2024-2029 döneminde ilçeye yeni projeler ve yatırımlar kazandırmaya devam edeceklerini ifade etti.

Coşkuyla Karşılanıyor

Vatandaşları mahallelerinde ziyaret ederek talep ve önerileri dinleyen Başkan Hamit Kılıç, Bafra’ya vizyon eserler kazandırmaya devam edeceklerini belirterek “5 yıl boyunca, hemşehrilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Projeler yerleşimin yerlerinin temel ihtiyaç ve beklentileri odağında hazırlanmalı ve uygulanmalı.Sadece hızla yükselen Orta Ölçekli Sanayi projemiz bile ortaya konulan farklı hizmet anlayışının bir göstergesi. Orta Ölçekli Sanayi projemiz bu gün çok sayıda belediye tarafından örnek gösteriilmesinin yanında  pek çok açıdan da ilçeye avantaj sağlayacak.

Bizler Bafra’mıza hemşehrilerimize hız kesmeden hizmet etmeye devam edecek,Türkiye Yüzyılı'na yakışır eserleri ilçemize kazandırmayı sürdüreceğiz. İstişare kültürümüzü kendimize rehber edinerek ortak paydamız Bafra’mızın geleceğine emin adımlarla yürüyoruz.” şeklinde konuştu.

 (1).jpg (2).jpg (3).jpg (4).jpg (5).jpg (6).jpg (7).jpg (8).jpg (9).jpg (10).jpg (11).jpg (12).jpg (13).jpg (14).jpg (15).jpg

Kaynak: Haber Merkezi