Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları merkezi hükümet yatırımları ile belediye yatırımlarının önemine vurgu yaptı. Canik’in kazandırılan proje ve yatırımlarla yeni kimliğine kavuştuğunu ve Türkiye Yüzyılı’nda ilçenin gelişim sürecine katkılar sunacak yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Sandıkçı, “Her alanda daha güçlü bir Canik için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

5 yılda sağlık, eğitim ve ulaşım alanları başta olmak üzere her alanda ilçeyi geliştiren yatırımlar kazandırdıklarını kaydeden Sandıkçı, “Canik’imizi kazandırdığımız proje ve yatırımlarla daha ileriye taşıdık. İlçemiz için çıktığımız hizmet ve eser yolcuğunda azim ve gayretle çalıştık. 5 yılda 7,5 milyar TL değerinde merkezi hükümet yatırımı ve 372 milyon TL belediye yatırımı kazandırdık. Eserleri, hizmet alanları ve yeni kimliğiyle örnek gösterilen bir şehir yapısını ilçemizde inşa ettik” diye konuştu.

“Vatandaşlarımızla gönül gönüle çalışmalarımızı sürdüreceğiz”

“Türkiye Yüzyılı’nda ilçemiz için yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz” diyen Başkan Sandıkçı, Canik için canla başla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı. Başkan Sandıkçı, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde her alanda daha güçlü bir Canik için çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımızla gönül gönüle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Türkiye Yüzyılı’na yakışır, vizyon eserleri ilçemize kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha