Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Burhan Mucur, Cumhur İttifakı Ak Parti Ladik Belediye Başkan Adayı Gürkan Özel ve MHP ve AK Parti teşkilat mensupları araya gelerek, Ladik Devlet Hastanesi, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ve yerel esnaflara ziyarette bulundular.

Cumhur İttifakı Temsilcilerinden Samsun'da Ziyaretler (4)
Ziyaret sırasında, hastane yönetimiyle yapılan görüşmelerde sağlık hizmetlerinin kalitesi ve halkın sağlık ihtiyaçları ele alındı. Bunun yanı sıra hastaları ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) ziyaretinde ise yerel yönetim faaliyetleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı ve yerel yönetim faaliyetleri alanında neler yapılabileceği üzerinde görüşüldü.

Cumhur İttifakı Temsilcilerinden Samsun'da Ziyaretler (3)
"VATANDAŞLARIN İHTİYAÇLARINA ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM"

Ayrıca, esnaf ziyaretleri sırasında işletmelerin sorunları ve beklentileri dinlenerek, çözüm yolları üzerinde fikir alışverişi yapıldı.Cumhur İttifakı temsilcileri, ziyaretlerin amacının vatandaşın ihtiyaçlarını doğrudan dinlemek ve çözüm odaklı çalışmalar için fikir alışverişi yapmak olduğunu belirtti. Bu tür etkinliklerin, vatandaş ile doğrudan temas halinde olmanın önemini vurguladılar ve gelecek dönem için planlanan projeleri desteklemeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Cumhur İttifakı Temsilcilerinden Samsun'da Ziyaretler (2)

Kaynak: Ezgi ÜNLÜ