AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak, ''Doğru adımlarla, doğru adamla yola devam ediyoruz. Doğru zamanda doğru adam Recep Tayyip Erdoğan'' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Adayı İrfan Şenocak, Atakum İlçe Gençlik Kolları üyeleri ile birlikte, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde seçim çalışması yaptı. Sahilde yürüyen vatandaşlarla bayramlaşan Şenocak, kadınlara çiçek ve çikolata sundu.

Samsun'un ilçeleriyle 14 Mayıs seçimlerine hazır olduğunu dile getiren İrfan Şenocak, "Gayretle, omuz omuza 14 Mayıs'a yürüyoruz. Durmadan, yorulmadan sandıkları patlatana dek çalışacağız. Doğru adımlarla, doğru adamla yola devam ediyoruz. Doğru zamanda doğru adam Recep Tayyip Erdoğan. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde 21 yıllık bir destan var. Türkiye'nin her bir karışına ilmek ilmek işlenen bir anlayış var. Her alanda devasa bir seferberlik, devrimler var. Milletimiz her şeyin en iyisine layık. 85 milyonun her birini ayırt etmeden, ötekileştirmeden hizmete talip olduk. 14 Mayıs'ta da yine aynı ruhla memleketin her bir evladını değerli görerek hizmete talibiz" diye konuştu.