AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, ''Samsun 14 Mayıs'ta tarihi günlerinden birini yaşayacaktır. Samsun 21 yıldır olduğu gibi liderimize sahip çıkacaktır. 14 Mayıs'ta da gereken desteği fazlasıyla verecektir'' dedi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, 14 Mayıs seçimleri için çalışmaların tüm teşkilat mensupları tarafından tam zamanlı olarak devam ettiğini belirtti. Ramazan bayramı dolayısıyla Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ın da katılımıyla bayramlaşma programlarını gerçekleştirdiklerini belirterek, ''İl Başkanlığı bayramlaşma programını müteakiben milletvekillerimiz ve milletvekili adaylarımız ilçelerde de bayramlaşma programlarına katıldılar. Tüm ilçelerimizde son derece coşkulu programlar icra edildi.'' dedi.

4 Mayıs günü Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Samsun'a geleceğini hatırlatan İl Başkanı Mehmet Köse, ''Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'a geliyor. Samsun 4 Mayıs'ta tarihi günlerinden birini yaşayacaktır. Samsun, 21 yıldır olduğu gibi liderimize sahip çıkacaktır. 14 Mayıs'ta da gereken desteği fazlasıyla verecektir. Bizler de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda Samsunlu hemşehrilerimin bayramlarını bir kez daha kutlarken, 4 Mayıs'taki Samsun Mitingimize 17 ilçemizden tüm Samsunlu hemşehrilerimi davet ediyorum'' diye konuştu.