SMA Tip-1 Hastası Havva Karataş için açılan ‘Hayır Çarşısı’ açıldı. MHP İlçe Başkanı Emin Usta ve yönetimi Havva bebeğe destek verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bafra  İlçe Teşkilatı, SMA Tip-1 Hastası Havva Karataş için düzenlenen "Hayır Çarşısı" etkinliğinde destek gösterdi. MHP İlçe Başkanı Emin Usta ve yönetimi, sosyal sorumluluk projelerine duydukları hassasiyeti bir kez daha ortaya koyarak, Havva Bebek için düzenlenen etkinliğe katıldı.

Havva Bebeğe destek amacıyla düzenlenen "Hayır Çarşısı’nda, MHP İlçe Başkanı Emin Usta'nın yanı sıra teşkilat üyeleri de aktif bir rol üstlendi. Etkinlik kapsamında yapılan bağışlar ve destekler, Havva Bebek'in tedavi sürecine katkı sağlamak amacıyla kullanılacak.

Emin Usta, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, "SMA Tip-1 Hastası Havva Karataş için düzenlenen bu anlamlı etkinliğe MHP olarak destek vermekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Toplumumuza hizmet etmek, yardımlaşma ve dayanışma ruhunu canlı tutmak hepimizin sorumluluğudur. Havva bebeğimize acil şifalar diliyor, bu tür etkinliklerin daha da artmasını temenni ediyoruz." şeklinde konuştu.

Bir önceki dönem İlçe Başkanı Barbaros Turna ise, Amacımız bebeğimize bir nebze olsa yardım etmek, üztümüze ne düşüyorsa yapmak için buradayız. kampanya da büyük yol katedilmiş. İnşallah bebeğimiz kurtulacak" dedi

Ezgi ÜNLÜ

M H P

Mhp Bafra Ilçe Teşkilatından Sma Hastası Havva Bebeğin Kermesine Destek (3)

Mhp Bafra Ilçe Teşkilatından Sma Hastası Havva Bebeğin Kermesine Destek (1)

Mhp Bafra Ilçe Teşkilatından Sma Hastası Havva Bebeğin Kermesine Destek (2)

Editör: Ezgi Ünlü