Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları yatırımlarla yerinde hizmet alma imkânını vatandaşlara sunduklarını ifade etti. Vatandaşların çevre ilçelere gitmeye gerek duymadan kamu hizmetlere Canik’te kolaylıkla ulaşabildiklerini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizde vatandaşlarımız kamu hizmetlerine yerinde ulaşıyor” dedi.

Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde vatandaşların modern diş ünitlerinde tedavi aldığını belirten Başkan Sandıkçı, “Canik’te vatandaşlarımızın kamu hizmetlerine kolaylıkla ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürdük. Vatandaşlarımızın taleplerini karşılayan, onların yaşamını kolaylaştıran eserleri ilçemizde hizmete sunduk. Kazandırdığımız eser ve hizmetlerle, Canik’imiz gözde kentler arasında yerini aldı. İlçemize kazandırdığımız hizmetler arasında yer alan Canik Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz, Şehr-i Canik Konağımızın içerisinde hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşlarımız modern diş ünitlerinde, tüm ağız ve diş sağlığı ile ilgili tedavilerini alabiliyor” ifadelerini kullandı.

Canik Hükümet Konağı

İlçede kamu kurum ve kuruluşlarının tek çatı altında hizmet verdiğini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik Hükümet Konağımız vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor. Vatandaşlarımız, ilçemizde tek bir noktadan kamu hizmetlerine rahatlıkla ulaşabiliyor. Merkezi Hükümet Yatırımlarımız kapsamında ilçemize kazandırdığımız ve 6 bin 500 metrekare kapalı alana sahip Canik Hükümet Konağımızı, 5 bin metrekare proje alanı üzerine yapımını tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunduk” diye konuştu.

Kaynak: iha