Saadet Partisi  Bafra Belediye Başkan Adayı, Şükrü Arslan beraberinde Saadet Partisi  Bafra İlçe Başkanı Mustafa Öcal  , yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri adayları ile birlikte 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan mahalli idareler ve belediye başkanlığı seçimleri için ziyaretlerini sürdürmeye devam ediyor.

Saadet Partisi  Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Arslan ve beraberindekiler Türkiye Muharip Gaziler Derneği Bafra Şube Başkanı Rahmi Şahin ve yönetimini ziyaret ederek yaptıkları çalışmalar ve projeler hakkında bilgilendirmelerde bulundular.

’’ GAZİ, bir Kahramandır. Asildir, vakarlıdır, yüksek şeref, ahlak ve fazilet sahibidir.
Saadet Partisi  Bafra Belediye Başkan Adayı Şükrü Arslan ziyarette yaptığı açıklamada,’’ GAZİ, bir Kahramandır. Asildir, vakarlıdır, yüksek şeref, ahlak ve fazilet sahibidir.
Canını ve gençliğini, devleti için feda etmek üzere muharebe meydanına karşılıksız süren Gazi, daima devletin emrindedir.
Devletine her zaman şükran borçludur. 

Vatan toprakları üzerinde istiklal ve egemenlik içerisinde bayrak dalgalandırmamızı sağlayanlara  minnetlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Milletimizin geleneğinde, vatan, millet ve bayrak sevgisi, her sevginin üzerinde gelir. Bizler, vatan uğrunda kanlarıyla destanlar yazan, şehitler ve gazilerle dolu bir milletin çocuklarıyız.. Bu topraklarda huzur ve güven içinde yaşamamızın asli unsurlarından biri olan bu kahramanlar, Türk milletinin kalbinde müstesna bir yere sahiptir. Her zaman için şehitlerimizin varlığını, onların yakınlarını gazilerimizi başımızın tacı olarak gördük. 
Vatanın  bölünmez bütünlüğü için canlarını hiçe sayan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Onların emaneti olan siz değerli Gazi ve Şehit  yakınlarının da her zaman başımızın üstünde yeriniz var. Sizler onların bizlere emanetisiniz. Bizler gazilerimize, şehitlerimize çok şey borçluyuz. 

Onun için şehitlerimize ne kadar minnet duysak, onların yakınlarına ne kadar hürmet etsek azdır. Aynı şekilde gazilerimize ne kadar hürmet ve saygı göstersek azdır. Allah şehitlerimizin ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizin mekanlarını cennet etsin. Ruhları şad olsun. O güzel insanların sayesinde bu topraklarda, özgür, müreffeh ve huzur içerisinde yaşıyoruz. ’’dedi.

Kaynak: Mehmet ÜNLÜ