SEVDA BAYAN KUAFÖRÜ
KUPA KUNDURA

Büyüyen Türkiye için çalışıyoruz

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Büyüyen Türkiye için çalışıyoruz
Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Emine Harman, Necmettin Erbakan- Umut Orman’ı ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağınız.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Emine Harman, Necmettin Erbakan- Umut Orman’ı ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağınız.

Saadet Partisi Kadın Kolları Başkanı Emine Harman, Necmettin Erbakan- Umut Orman’ı  ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağınız.

Emine harman ve Yönetimi Atatürk Bulvarı’nda basın açıklaması düzenleyerek Ülke olarak son yıllarda ve özellikle geçtiğimiz yaz aylarında, ciddi boyuttaOrman yangınları yaşadık” dedi.

Günlerce süren yangınlar karşısında adeta ciğerimiz yandı. Bununla birlikte, yine ülkemiz, yıllardır, bir grup şirketin çıkarları için betonUğruna büyük bir yeşil alan kaybına uğradı. Doğa üzerinde meydana gelen tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti. Ancak biz bu yarayı, birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz.

Bu farkındalıkla, Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, kurmak istediğimiz,
Necmettin Erbakan- UMUT ORMANI ile doğamızda ve sosyal hayatımızda kaybettiğimiz değerleri el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımıza inanıyoruz. Üzerinde yaşadığımız bu dünya, Allah’ın bize emanetidir.

İnancımız ve medeniyetimiz bize, ‘’emanete sahip çıkma sorumluluğunu”yüklemiştir.
‘’Kıyametin kopacağını bilseniz dahi, elinizdeki fidanı dikiniz’’ diyen peygamberimizin izinde, hem emanete sahip çıkarak doğayı ve çevreyi korumak, hem de bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha Yaşanabilir Türkiye için  canla başla çalışıyoruz.

Harman, Betona kurban edilen doğayı; hep birlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyor, YEŞİL TÜRKİYE için çalışıyoruz. Kadınların,  toplumun her alanında çalışan, düşünen, öğreten, iyileştiren, güzelleştiren olduğunu biliyor; her kadın içerisinde yaşadığı günleri umut ediyor, GÜVENLİ TÜRKİYE için çalışıyoruz. Her işçinin hakkını tam ve zamanında aldığı bir ülke umut ediyor, KAZANAN TÜRKİYE için çalışıyoruz.

Gençlerimizin ‘’yarın ne olacak?’’ endişesini taşımadığı, geleceğe güvenle baktığı günleri umut ediyor, BÜYÜYEN TÜRKİYE için çalışıyoruz. Çiftçimizin sevgi ve emek ile ekip biçtiği, hakkını aldığı bir ülke umut ediyor, ÜRETEN TÜRKİYE için çalışıyoruz.
Çocuklarımızın eğitim ve sağlık hizmetlerine eşit şartlarda ulaştığı dünya ile rekabet eden GÜÇLÜ TÜRKİYE için çalışıyoruz. Engellilerimize onurlu yaşam şartlarının sağlandığı, KERİM TÜRKİYE için çalışıyoruz.
Yaşlılarımızın korunup kollandığı, muhtaç olmadan yaşadığı, ŞEFKATLİ TÜRKİYE için çalışıyoruz. Ülkemizde kaybolan adaleti; birlikte, yeniden tesis edeceğimizi umut ediyor, ADİL TÜRKİYE için çalışıyoruz. Herkesin doyduğu, yüzlerin güldüğü bir ülke umut ediyor, MUTLU TÜRKİYE için çalışıyoruz. Bu sebeple,  kaybettiğimiz değerleri ve güzellikleri tekrar kazanma umudumuzu: Ülkemiz genelinde başlattığımız ‘’fidan bağışı kampanyasıyla’’ kuracağımız, ‘’Necmettin Erbakan- Umut Ormanın’’ da Yeniden yeşertebiliceğimizi ifade ediyoruzUnutmayalım ki, huzur için, gelecek için, ülkemiz için,

‘’UMUT ELİMİZDE YEŞERECEK!’’diyoruz.
Ve bütün vatandaşlarımızı ‘’Necmettin Erbakan- Umut Ormanı’’ na birer fidan bağışlamaya davet ediyoruz. dedi
YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE İÇİN ELELE, HEP BİRLİKTE…
Basın açıklamamıza gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

 

 

buyuyen-turkiye-icin-calisiyoruz.jpegbuyuyen-turkiye-icin-calisiyoruz-001.jpegbuyuyen-turkiye-icin-calisiyoruz-002.jpegbuyuyen-turkiye-icin-calisiyoruz-003.jpegK

 

 

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Motosiklet yayaya çarptı: 2 yaralıÖnceki Haber

Motosiklet yayaya çarptı: 2 yaralı

Bafra Ülkü Ocakları "Ülkücü Hareket Sohbetleri" Başladı...Sonraki Haber

Bafra Ülkü Ocakları "Ülkücü Hareket Sohb...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar